Hospice Önkéntes Képzés a Pannon TV-ben

A Norvég Civil Alap pályázatán nyertes projektünk, a 40 órás Hospice Önkéntes Képzés befejeződött.

Ezt követően sajtótájékoztatót tartottunk, ahol beszámoltunk a képzés céljáról és az ott szerzett tapasztalatokról. Immáron hivatalos, kétnyelvű tanúsítvánnyal rendelkező, végzett önkénteseink elmondhatták véleményüket a képzésről, s jövőbeni terveikről a hospice önkéntes munka területén.

A nagyszámban kiküldött meghívónk alapján, a regionális megjelenést biztosító Pannon TV is elfogadta a meghívásunkat.

Az itt készült videofilmet az alábbi linkre kattintva tekintheti meg.

A Pannon TV által készített és sugárzott anyag eredményeként, még többen ismerhették meg az otthoni hospice ápolás lehetőségét, a hospice önkéntes munka fontosságát, értelmét. Munkájuknak nem várt eredményeként, azóta is többen telefonálnak érdeklődve, mikor indítjuk a következő képzést.

2014. március 7.

Helschtáb Klára